середа, 5 червня 2024 р.

Онлайн-марафон ”Кібербезпека & діти: шахрай не пройде!”

Вітаю, друзі! Напевне ви ще не знайшли собі цікавої справи після навчального року. Тож у мене для вас є дещо цікаве.

7 червня стартує спільний онлайн-марафон від НБУ та IT-академії GoITeens ”Кібербезпека & діти: шахрай не пройде!”. Нас запрошують долучитися до марафону.

Під час марафону ви зможете створити власний ІТ-проєкт та спробувати себе в ролі одного з фахівців цієї сфери: розробника ігор, SMM-спеціаліста або програміста чат-ботів у телеграмі.

Дата початку: 7 червня 2024 року.

Тривалість: 5 днів.

Участь у марафоні безкоштовна.

Вас буде поділено на вікові категорії, для яких розроблені три окремі програми.

Наймолодші учасники віком від 7 до 10 років спробують себе в ролі розробників ігор. У візуальному середовищі програмування “Scratch” вони створять гру про котика, який допомагає бабусі опанувати правила кібербезпеки. Герої гри боротимуться із шахраями у власноруч побудованому лабіринті, дізнаються про кіберполіцію та врятують бабусю від кіберзлочинців.

Креативникам віком від 10 до 17 років трапиться нагода засвоїти навички Digital Design та спробувати себе в ролі SMM-фахівців. Учасники створюватимуть за допомогою графічних редакторів візуали для соціальних мереж про кібербезпеку та меми, які навчать найскладнішим речам за допомогою гумору.

Юні кодери віком від 10 до 17 років протягом марафону опанують основи програмування за допомогою Python та навчаться створювати чат-боти в телеграмі. Учасники марафону розроблять власний чат-бот для генерації складних паролей та дізнаються, чому так важливо створювати надійні паролі для своїх акаунтів.

Як буде проходити марафон? На початку марафону учасники відвідають вступну лекцію за участю експерта НБУ та дізнаються більше про правила кібербезпеки.
Протягом перших 3 днів о 16:00 ви отримуватимете завдання. Кожне завдання – це навчальний ролик. Залежно від вікової категорії він буде про Scratch, Python або Digital Design.
Четвертий день дається для дороблення проєкту.
П’ятий день – отримання сертифікатів.

Реєстрація на участь в марафоні – за посиланням: https://ua-it.co/4dVhDer

Учасники, які виконають всі завдання, отримають сертифікати, бонуси від GoITeens та партнерів.

Приєднуйтеся до марафону! Не пропустіть шанс отримати нові корисні знання та нових друзів!

Немає коментарів:

Дописати коментар